تولید محتوای وب‌سایت - تولید محتوا در آوات‌هوم| مدیریت شبکه‌های اجتماعی

تولید محتوای وب‌سایت

تولید محتوای وب‌سایت داشتن وب‌سایت و بروز بودن آن یکی از لازمه‌های حضور حرفه‌ای کسب و کارها در دنیای مدرن امروز است. چنان چه فاقد وب‌سایت باشید یا وب‌سایت‌تان محتوای تخصصی نداشته باشد، سهم قابل توجهی از بازار را از دست خواهید داد. در همان قدر که طراحی سایت شما به لحاظ بصری مهم است، داشتن محتوای مناسب که بتواند مخاطب را جذب و قانع کند نیز اهمیت فراوانی دارد. در غیر این صورت سایت شما مانند فروشگاهی شیک و زیبا می‌ماند که در آن هیچ خدمت یا کالایی برای عرضه وجود ندارد. آوات‌هوم ارائه دهنده خدمات تولید محتوای متنی وب‌سایت هاست که به همت نویسندگان باتجربه خود می‌تواند محتوایی مناسب و سئو محور برای وب‌سایت‌های شما آماده کند. خدمات آوات‌هوم در تولید محتوای وب‌سایت ها شامل موارد زیر است:

تولید محتوای متنی برای وبلاگ مقالات

تولید محتوای یونیک را می‌توان مهمترین اصل در سئو دانست. تصور کنید وب‌سایت شما مهمان گوگل است. برای اینکه گوگل شما را دوست بدارد و در صدر مهمانان خود قرار دهد نیاز است که هدیه‌ای در خور به او بدهید. بهترین هدیه برای گوگل، محتوای غیر کپی است. در آوات‌هوم نگارش محتوا با تاکید بر دو اصل: 1- غیرکپی بودن و 2- سئو محور بودن تولید می‌شود. تولید محتوای مستمر بر تکیه بر دو اصل فوق شما را به صفحات اول گوگل خواهد آورد.

یو ایکس رایتینگ سایت و اپلیکیشن (محتوای صفحات اصلی، دکمه‌ها، منوها، عنوان‌ها و ...)

آوات‌هوم نگارش درباره ما سایت، دکمه ها، منوها ، عنوان‌ها و خدمات سایت شما را با تحقیق در مورد کسب و کارتان و با تکیه بر دانش نویسندگان خود متناسب با سایت شما انجام می‌دهد.

محتوای شبکه های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی ویترین کسب و کار شما هستند. بنابراین تولید محتوای خلاق که درخور و جذاب باشد، امری مهم است. آوات‌هوم با داشتن نمونه کارهای متعدد در این حوزه آماده است تا به تولید محتوای متنی و گرافیکی برای شبکه‌های اجتماعی شما بپردازد.
 

نمونه کار مقالات