مقالات

۲۲ تیر ۱۴۰۰

همه چیز در مورد هشتگ اینستاگرام

هشتگ فقط یک کلمه در کنار # نیست. هشتگ در حقیقت یک صفحه است که پست ها را درون خود نگه می¬دارد.
۳ تیر ۱۴۰۰

ایده‌هایی برای تولید محتوای اسلایدی در اینستاگرام

ایده‌هایی برای تولید محتوای اسلایدی در اینستاگرام به راحتی می تواند تعامل با کاربر را افزایش دهد؛ اما به شرط اینکه اصول را به خوبی رعایت کرده باشید. اصولی که ما در این مطلب برای شما نوشته ایم.
۱۷ خرداد ۱۴۰۰

چگونه در اینستاگرام فالوور بیشتری جذب کنیم؟

افزایش فالوور اینستاگرام می تواند خیلی ساده و البته حرفه ای انجام شود. تکنیک هایی وجود دارند که باید آن ها را به کار ببرید. در این مقاله، این تکنیک ها معرفی شده اند.
۱۰ خرداد ۱۴۰۰

چگونه اینستاگرام را دور بزنیم؟

الگوریتم اینستاگرام هم مانند بقیه شبکه های اجتماعی قوانینی دارد که اگر بخواهید راحت‌تر و سریع‌تر آن‌ها را دور بزنید، باید روش‌هایی را بدانید. البته روش‌های قانونی که به شما در گول زدن این شبکه برای رسیدن بهتر به قوانین کمک زیادی خواهد کرد.
۳ خرداد ۱۴۰۰

در شبکه های اجتماعی چه تعداد کلمه می‌توانیم استفاده کنیم؟ (+به همراه نمودارهای بروزشده)

هر شبکه اجتماعی برای تعداد کاراکتر خود دارای تعداد مجاز استانداری است. این تعداد برای این است که بتوانید بهترین نرخ انگیجمنت را دریافت کنید و از ماهیت اصلی هر شبکه هم فاصله نگیرید. در این مقاله، تعداد مجاز هر شبکه را برای شما نوشته ایم.
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

چگونه بیو اینستاگرام حرفه‌ای بنویسیم؟ (+به همراه مثال‌های کاربردی)

بیو اینستاگرام مثل کارت ویزیت است؛ اما نسبت به آن امکانات بیشتری دارد. شما نمی خواهید که کارت ویزیتتان حرفه ای به نظر برسد؟ به دنبال داشتن صفحه ای متمایز از دیگران نیستید؟
۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

برترین نرم افزارهای ساخت کاور هایلایت اینستاگرام (+به همراه لینک دانلود)

اپلیکیشن های ساخت کاور هایلایت استوری به شما امکان طراحی هایلایت های استوری بسیار حرفه ای را میدهد. بهترین های ساخت story برای کاور Highlight نوشته شده است.
۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

چگونه اینستاگرام را سئو کنیم؟ (به همراه مثال‌های کاربردی)

سئو اینستاگرام این روزها بیشتر از هر چیزی لازم است. اینستاگرام دیگر یک شبکه ساده نیست، بلکه برای خود به موتور جست وجوی عکس تبدیل شده است. در این مقاله نکات سئو اینستاگرام را برای شما نوشته ایم.
۲۵ فروردین ۱۴۰۰

چگونه از چند لینک در بیو اینستاگرام استفاده کنیم؟

امکان قرار دادن چندین لینک در اینستاگرام یکی از مهم ترین مزیت هایی است که بسیاری از کاربران به دنبال آن هستند. امکانی که به شما امکان ورود به چندین صفحه خاص را می دهد. حالا دیگر با ابزارهای این مقاله می توانید به هدف خود برسید.
۱۸ فروردین ۱۴۰۰

چگونه آمار به اشتراک گذاری Share خود در شبکه های اجتماعی را افزایش دهیم؟

افزایش میزان اشتراک گذاری پست در انواع شبکه های اجتماعی سخت نیست. اتفاقا خیلی راحت است؛ اگر قواعد و اصول آن را بدانید و پایبند باشید. این ها همان چیزهایی هستند که در این مقاله برای شما خواهیم نوشت.
۲۷ اسفند ۱۳۹۹

کلاب هاوس Clubhouse چیست؟

کلاب هاوس برنامه ای است که به کاربران امکان ایجاد و میزبانی اتاق های گفت وگو را می دهد. فرمت پیام در این برنامه فقط صوتی است و کاربران می توانند به صورت کنفرانسی از طریق صوت با هم ارتباط برقرار کنند.
۱۸ اسفند ۱۳۹۹

۹ نکته مهم برای ساخت هایلایت جذاب در اینستاگرام

هایلایت اینستاگرام یکی از مهم ترین بخش هایی هرصفحه است که با دسته بندی درست آن ها، می توان کاربر را بهتر در صفحه هدایت کرد. در هایلایت باید نکاتی را رعایت کنید؛ نکاتی برای ساخت بهینه تر که در این مقاله نوشته ایم.
۱۱ اسفند ۱۳۹۹

چگونه یک محتوا را ویرایش کنیم؟

این مقاله ترجمه مقاله‌ی انگلیسی “از کجا ویرایش مقاله را شروع کنیم؟” است. تولید محتوای جذاب و موثر باعث می‌شود تعداد مخاطبان و در نتیجه فروش […]
۲۹ بهمن ۱۳۹۹

ترندهای محتوایی اینستاگرام که لازم است در سال ۲۰۲۱ بدانید

اینستاگرام در سال 2021 بستری متفاوت تر از بقیه خواهد بود. تغییرات به وجود آمده ناشی از تاثیرات کرونا باعث شده تا روند فعالیت بسیاری از کسب وکارها دیگر مانند گذشته نباشد. یعنی دیگر نمی توان با همان سبک قبل ادامه داد. باید ترندها را بدانیم. در این مقاله ترندهای 2021 اینستاگرام نوشته شده است.
۲۳ بهمن ۱۳۹۹

چگونه سیستم ایده یابی محتوایی داشته باشیم؟

ایده پردازی در پیدا کردن موضوع محتوا می تواند چالش باشد. البته چالش همیشه به معنای سخت بودن نیست، بلکه در چالش شما مسیرهای جدیدی را پیدا خواهید کرد. در این مقاله ما سیستم ساده ای را در خصوص پیدا کردن موضوعات محتوایی برای شما نوشته ایم.
۱۴ بهمن ۱۳۹۹

ترندهای شبکه های اجتماعی در سال ۲۰۲۱ چه چیزهایی هستند؟

سال 2021 نسبت به بقیه سال ها متفاوت است؛ اما به نظر در حوزه دیجیتال مارکتینگ و در راس آن، شبکه‌های اجتماعی بیشتر از همه مورد توجه قرار گرفته‌اند. شبکه‌هایی که دیگر این روزها فقط بستر ساده خود را ندارند و خیلی پیشرفته کرده اند.
۳۰ دی ۱۳۹۹

آیا واقعاً مسابقات اسپانسر اینستاگرام نتیجه بخش است؟

وقتی این مطلب را انتخاب کردید، پس افزایش فروش یا فالوورها برای شما مهم بوده است. اجرا کردن مسابقه و تبلیغات اسپانسری، دو عامل مهم در […]
۱۵ دی ۱۳۹۹

۵ ایده برای تولید محتوا در اینستاگرام

همیشه که نباید دنبال ایده های جدید بود. بلکه می توان با همان نمونه های قدیمی هم بهترین ها را تولید کرد. در این مقاله ما شما را به طور کامل راهنمایی کرده ایم.
۸ دی ۱۳۹۹

کاربردهای استفاده از کلمات کلیدی در اینستاگرام برای رشد کسب ‌و کار

با استفاده از ابزار جست وجوی کلمات کلیدی می توانید پست ها را بدون استفاده از هشتگ پیدا کنید. حتی پست های شما هم دیده می شوند؛ اما چگونه؟ پاسخ به این پرسش را در مقاله با سه روش داده ایم.
۱ دی ۱۳۹۹

۴ عنصر کلیدی در ساخت ویدئو برای شبکه‌های اجتماعی

ویدئو زمانی می تواند بهترین تاثیر را داشته باشد که شما نکات مهمی و ریزی را در آن رعایت کنید. 4 نکته ریز اما طلایی که در این مقاله نوشته ایم، به ویدئو شما در شبکه های اجتماعی کمک می کند تا بیشتر دیده شود.